Після угоди з ЄС Україна отримає фінансову підтримку - Порошенко

Після підписання Угоди про асоціацію Євросоюз підтримає реформи в Україні не на словах, а фінансово.

Про це заявив народний депутат Петро Порошенко в ефірі програми "Шустер Live", повідомляє DT.UA.

Як зазначається, в ході програми Порошенко сказав, що зараз розглядається можливість відновлення співпраці України з МВФ та збільшення фінансової підтримки України з ЄС.

"Євросоюз розглядає питання, щоб крім відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, який дасть багатомільярдні кредити на підтримку економіки України, Євросоюз суттєво збільшить свою макрофінансову підтримку", - сказав депутат.

Однак, за його словами, це відбудеться "за умови підписання Угоди про асоціацію для того, щоб забезпечити не тільки вербальну, але й фінансову підтримку реформ в Україні".

Порошенко також зауважив, що 6 вересня у Вільнюсі відбулася неформальна зустріч глав міністерств закордонних справ країн Євросоюзу за участю держсекретаря США Джона Керрі, де було висловлено підтримку Україні.

За словами депутата, 10-13 вересня в Страсбурзі відбудеться перша сесія Європарламенту нового політичного сезону, на порядок денний якої також внесено проект резолюції про чітку підтримкою України.

Як відомо, Україна планує підписати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом у листопаді цього року у Вільнюсі.Коментарі

Додати коментар


Про

"отрабатывать...да еще с процентами" Так где же здесь халява?

Гость

Очень показательно, как Украина привыкла жить на халяву, везде ищет халяву, везде ищет халявные подачки, ради чего готова на все! Прямо, как Мазепа в свое время! Как только халву перекроют, значит "война" против Украины! Россия еще никаких "санкций" по сути не вводила, все еще впереди! Ну а бабловые подачки за "ассоциацию" от ГЕЙропы отрабатывать надо будет, да еще с процентами.......

ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.