Росія буде вводити імпортні мита на українські товари - радник Путіна

У разі підписання українською стороною угоди про Асоціацію з ЄС і створення зони вільної торгівлі, Росія буде вводити імпортні тарифи проти українських товарів.

Про це пише "Економічна правада".

"Ми розуміємо, що приймаючи технічні регламенти Євросоюзу і, не даючи ні копійки грошей на модернізацію і переозброєння українських підприємств, ці підприємства - виробники одягу, продовольства, обладнання - не зможуть працювати за європейськими технічним регламентам. Значить, вони прийдуть до нас зі своєю продукцією, їм більше нікуди йти, український ринок для них закриється", - заявив радник президента РФ Сергій Глазьєв.

За його словами, відповідно до угоди, Україна делегує Європейському союзу свої повноваження щодо прийняття технічних регламентів і зніме імпортні мита в торгівлі з Європейським союзом.

"Це означає, що українські товари почнуть витіснятися європейськими. Тому що зона вільної торгівлі, хоч і написано, що вона буде 10 років створюватися, але по 70% товарів обнуління імпортного мита настає вже з першого місяця після набуття цієї угоди чинності", - підкреслює радник російського президента.

Також він додає, що Україна за два роки збирається свої технічні регламенти та стандарти привести у відповідність з європейськими за більшою кількістю товарів, на що "потрібні великі інвестиції, яких на Україні зараз немає".

За його словами, Росія в такому випадку буде змушена піти на контрзаходи.

"Якщо ми бачимо, що товари починають перетікати на наш ринок, в тому числі українські, що витісняються європейськими, то ми в цьому випадку будемо проти українських товарів вводити імпортний тариф. Тобто по мірі того , як Україна доводить до "нуля" імпортний тариф з Європою, ми вводимо імпортний тариф з Україною", - зазначив Глазьєв.

Як відомо, раніше Глазьєв заявляв, що в разі, якщо Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС, на її ринок хлине потік товарів з Європи, і, таким чином, на Україну чекатиме дефолт.Коментарі

Додати коментар


111111111

На фуй будет твоя жопа хороша когда ассоциацию подпишут, тебя педрилы уже ждут

ага

кто же так приглашает в союз? глазьев как в поговорке про историю. которая. как известно повторяется, но сначала как трагедия, а потом как фарс. советник президента наверное глуповат. так пугать украину и президент умеет. советники для того, чтобы сглаживать углы, а не обострять. такие советники хуже врагов путину. вот вам, советник глазьев, предсказание. если бы россия уменьшила цену на газ, как просил янукович, если бы не устраивали таможенных войн, если бы попридержали онищенка в вопросах украинских продуктов и кого там еще в вопросах металла и разных труб. то есть ласкали бы украину как женщину. то янукович встпил бы в тс давно и глубоко. но вы выбрали советник, метод запугивания и давления. а это никому не по душе. даже братьям славянам.

Киевлянин

Далеко не все так плохо, товары ЕС не смогут вытеснить наши хотя бы по тому что себестоимость их меньше,как минимум за счет рабочей силы. А россия просто в очередной раз кусает себя за локти) Собака лает, караван идет=)

раша-параша

пашли на фуй твари лапоточные!!!!!

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:43

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.