Посол Польщі сподівається на збільшення товарообігу з Україною

У Дніпропетровську Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін заявив, що товарообіг між Україною та Польщею може бути в кілька разів вище.

Про це пише "Дзеркало тижня".

"На сьогодні товарообіг між Польщею та Україною становить 8 мільярдів доларів США, але якщо подивитися на потенціал України та Польщі, то має бути десь 20-25 мільярдів доларів в рік. Ми задоволені, що маємо і цю цифру, адже за останні кілька років цей показник зріс. Але, безумовно, можливості у нас набагато вище", - зазначив дипломат.

Він також додав, що підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом допоможе ще краще розвитку українсько-польських зв'язків.

"Сподіваємося, що договір буде підписаний і ми будемо далі розвивати нашу співпрацю",- заявив Посол.

Той же час відомий польський економіст, автор "Плану економічних реформ" для Польщі, професор Варшавської школи економіки Лешек Бальцерович відзначив, що відноситься до тих поляків, які "зацікавлені в успіхах незалежної України", насамперед економічних.

"Підписання Угоди про асоціацію - це хороший крок. Це відкриє доступ до ринку європейських країн. Такі угоди підвищують довіру, а це - закордонні капіталовкладення та інвестиції. Це допоможе вирішити багато проблем і максимально використовувати нові можливості", - сказав економіст.

Як відомо, обсяг зовнішньої торгівлі товарами держав-членів Митного союзу з третіми країнами за січень-квітень 2013 року, за оперативними даними, становив 297,1 мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:19

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.