РФ потребує 135 мільярдів на боротьбу з безробіттям молоді

Програма стимулювання зайнятості серед молоді, осіб з обмеженими фізичними можливостями та депресивних регіонів буде коштувати 135 мільярдів рублів за три роки.

Про це пише "Лєнта.ру".

Віце-прем'єр РФ Ольга Голодець брала участь у нараді в Горках з головою уряду Дмитром Медведєвим , де вона відзвітувала з підготовки пропозицій до програми "Нова зайнятість".

Програма передбачає щорічні інвестиції на підтримку працевлаштування серед соціально незахищених груп населення в розмірі 45 мільярдів рублів протягом трьох років.

Кошти підуть на стимулювання підприємців, щоб вони брали на роботу соціально вразливі категорії населення.

За словами Голодець, особливо важким залишається становище інвалідів, більше 800 тисяч з яких потребують роботи, а також молоді, яка не має стажу і знаходиться в пошуку роботодавців .

У країні налічується 360 населених пунктів, які відчувають хронічні проблеми з безробіттям . Частина коштів буде виділена на переміщення людей з проблемних регіонів у більш благополучні області.

При цьому віце-прем'єр РФ зазначила, що в цілому безробіття в Росії знаходиться на низькому рівні в 5,3 відсотка , а на біржах праці зареєстровано 944 тисячі осіб.

Уряд РФ поки не затвердив програму "Нова зайнятість". Її реалізація може зіткнутися з дефіцитом фінансування.

Як відомо, мінімальна зарплата в Росії є однією з найнижчих серед усіх великих економік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 16:43

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.