Польща сприятиме євроінтеграції Молдови

Польща підтримує євроінтеграцію Молдови і, зокрема, парафування під час саміту "Східного партнерства" в листопаді у Вільнюсі Угоди про асоціацію Молдови з ЄС, таку думку висловив голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск під час прес-конференції у Варшаві.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Молдова може розраховувати на польську підтримку щодо парафування документів у Вільнюсі, документів, які будуть черговим, дуже важливим етапом на шляху євроінтеграції Молдови. Підтримуватимемо також обгрунтовані очікування Молдови щодо відміни візового режиму", - заявив Туск.

Голова польського уряду додав, що у цій справі він вестиме переговори з європейськими колегами і разом з Молдовою представлятиме досягнення країни на шляху зближення з ЄС.

Прем'єр-міністр Молдови Юріє Лянке подякував за підтримку Польщею європейської інтеграції Молдови, що на його переконання, дозволить також інтенсифікувати економічну співпрацю.

Він запросив Туска відвідати в наступному році Кишинів і провести у цей час молдавсько-польський інвестиційний форум.

Під час зустрічі прем'єрів Польщі і Молдови було підписано міжурядові угоди про соціальне страхування, а також зниження ставок на телекомунікаційні послуги в міжнародному роумінгу.

Як відомо, Росія погрожує Молдові підвищити ціни на енергоносії, якщо та не відмовиться від курсу на зближення з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.