Комітет ВР підтримав законопроект направлений на боротьбу з "пірамідами"

Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради України підтримує проект Закону "Про заборону фінансових пірамід в Україні".

Про це повідомляє "УНН", посилаючись на прес-службу Верховної Ради.

Зокрема вищезгаданим Законопроектом під пропонується визначити зміст поняття "фінансова піраміда" і заборонити навмисне створення умов для фінансової піраміди, пропозиція участі в ній, або залучення фінансових активів за допомогою фінансової піраміди.

Відповідні зміни вносяться також до Кримінального кодексу, законів "Про рекламу" і "Про захист прав споживачів".

Згідно з проектом, фінансовою пірамідою є будь-які операції з фінансовими активами, будь-то грошові кошти, цінні папери, боргові зобов'язання та право вимоги боргу, що не віднесені до цінних паперів, що здійснюються фізичними або юридичними особами з метою придбання або можливості отримання вигоди для себе чи інших осіб за рахунок перерозподілу активів інших осіб, в тому числі без проведення фактичної господарської діяльності .

До фінансової піраміди не належать операції з фінансовими активами, що здійснюються фінансовими установами при наданні ними фінансових послуг, визначених статтею 4 Закону "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" або законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

Як повідомлялось, перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов прокоментував активізацію шахрайських схем на фінансовому ринку і плани уряду з припинення організації "пірамідальних" механізмів ошукування громадян.Коментарі

Додати коментар


Наталя

Звісно, такі проекти будуть підтримуватися, зараз вся робота направлена на боротьбу з корупцією, тіньовою економікою, з махінаціями на ринку та спекулянтами. Цілий комплекс прийомів направлений на вирішення актуальних проблем, вигідних для країни та інвесторів.

ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.