Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Україна може отримати черговий транш від МВФ у березні 2014 року
У серпні банки отримали від НБУ 6,3 мільярда
Банки України в серпні змогли наростити активи
Уряд витратить в 2014 більше 200 мільярдів "на активізацію економіки"
Кабінет Міністрів підготував проект розпорядження щодо банківського кредитування будівництва житла, яким передбачено використання механізму цільових депозитів для придбання житла.
Про це пише видання "Комерсант-Україна".
Суть нововведення полягає в тому, що для купівлі житла покупець повинен заздалегідь розмістити кошти на депозитному рахунку.
Ініціатором цього починання став "Ощадбанк". А брати участь в подібній програмі, як пише видання, зможуть ті громадяни, які мають право на держпідтримку або потребують поліпшення житлових умов.
В "Ощадбанку" пояснили, що механізм депонування коштів є тільки одним з десяти елементів запропонованої ними схеми кредитування доступного житла.
Суть механізму полягає в тому, що банк видає кредит забудовнику на будівництво у розмірі 80% від вартості проекту, отримуючи в іпотеку майнові права на квартири.
По завершенні будівництва продаж квартир здійснюється за договором купівлі-продажу майнових прав.
"При цьому вартість квартир повинна бути не менше, ніж на 20% нижче середніх ринкових цін на житло на вторинному ринку", - зазначає видання.
Однак, покупець в період проведення будівництва повинен розмістити на депозитному рахунку 100% суми вартості житла.
"Передбачається, що перший внесок покупця за власні кошти складе 10%. А протягом будівництва на депозиті покупця за рахунок його власних коштів (15%) і кредитних коштів (75%) формується інша необхідна для оплати майнових прав сума", - пише видання.
При цьому, майнові права на житло оплачуються покупцями і перейдуть в їх власність лише після введення будинку в експлуатацію, зауважують в "Ощадбанку".
На думку фахівців банку, це дозволить мінімізувати ризики громадян, пов'язані з неможливістю забудовника своєчасно добудувати житло, вартість якого вже сплачена покупцем.
Забудовник в свою чергу "отримає впевненість у тому, що кошти покупців, акумульовані на депозитних рахунках, надійдуть до нього після завершення будівництва квартир і передачі їх покупцям".
Як пише видання, таки механізм депонування коштів дозволить банкам активніше кредитувати забудовників, "адже в існуючих умовах таке кредитування є високоризиковим".
Як відомо, за даними Держстату, кількість осіб, що перебувають на квартирному обліку на кінець минулого року становила 1,022 мільйона, скоротившись за рік на 62 тисячі.
"Реальна економіка" раніше писала про сьогоднішній стан державної цільової програми купівлі доступного житла.
Також повідомлялось, що молодь просила Кабмін збільшити фінансування програми державного молодіжного кредитування.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.
реально экономичный
берешь патрон- 5 доляров.....можно сторговаться за 3.....