Обсяг нових кредитів збільшився майже на 17%

Обсяг нових кредитів, наданих банківськими установами підприємствам і населенню, в липні в порівнянні з показниками минулого року зріс на 16,7 %, до 133,7 мільярда гривень.

Про це повідомляє "УНН", посилаючись на Національну асоціацію банків України.

Так, найбільший обсяг нових кредитів у липні традиційно отримали торгові компанії - 51 % або 60,1 мільярд гривень та промислові - 25% або 29,8 мільярда гривень.

У свою чергу , кредити підприємствам будівельної галузі становили 3% від обсягу нових кредитів або 3,1 мільярда гривень, а кредити підприємствам сільського господарства - 4% або 5 мільярдів гривень.

При цьому в порівнянні з попереднім місяцем, фінансування підприємств торгівлі, і будівельної галузі зросло на 6,2 мільярда гривень і 0,3 мільярда гривень відповідно.

За даними НАБУ, обсяг нових кредитів, наданих підприємствам промисловості та сільського господарства, навпаки, - знизився.

У структурі нових кредитів, наданих банками фізичним особам переважають споживчі кредити, частка яких у липні становила 82 %. Їх обсяг у порівнянні з попереднім місяцем збільшився на 27%.

У НАБУ повідомили, що частка нових іпотечних кредитів все ще залишається незначною.

Як повідомлялось, частка споживчих кредитів в кредитному портфелі банків за рік (з 1 серпня 2012 до серпня 2013 року) зросла на 1 мільярд гривень - до 190,8 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 23:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.