Польща вирішила відкласти завершення будівництва LNG-терміналу

Польща на шість місяців відклала кінцевий термін завершення будівництва першого терміналу скрапленого газу в країні, завдавши удару по зусиллям з енергетичної диверсифікації.

Про це повідомляє "Українська енергетика".


"Енергетична незалежність… вимагає не лише диверсифікації постачання джерел енергії, але найбільше - максимального використання внутрішніх джерел", - заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Термінал, який тепер мають закінчити в кінці 2014 року, та розробка запасів сланцевого газу Польщі є важливими компонентами урядової стратегії зі скорочення залежності країни від імпорту природного газу з Росії та зі зниження викидів двоокису вуглецю.

"Тому ми вирішили, що відновлювані джерела енергії, необхідна складова польської енергетики, буде обмежениа настільки, наскільки це можливо в Європі… Кам’яне вугілля, буре вугілля і в недалекому майбутньому сланцевий газ будуть ключовими для нас. Це майбутнє польського енергетичного сектору".

Як повідомлялось, компанія Lane Energy Poland, підконтрольнаConocoPhilips, видобуває близько 8 тисяч кубометрів газу на добу на тестовій свердловині на півночі країни, поблизу містечка Лемборк.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:43

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.