Уряд хоче позбавити міліціонерів права виписувати протоколи торговцям на ринках

Уряд схвалив проект закону, який спрямований на дерегуляцію відносин на ринках.

Про це повідомляє "Урядовий портал"

Проект Закону розроблений у Міністерстві внутрішніх справ.

У законопроекті пропонується позбавити працівників міліції права складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею159 - порушення правил торгівлі на ринках КУпАП.

При цьому право складання вищевказаних протоколів залишається тільки за посадовими особами, уповноваженими на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, якими встановлюються і затверджуються правила торгівлі на ринках.

Проект Закону України розроблено на виконання Плану заходів з виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2013 року № 187.

Його метою є скорочення державного регулювання у сфері суспільних відносин для зменшення державного контролю над суб'єктами господарювання, стимулювання вільної конкуренції на ринках.

У МВС України відзначають, що прийняття проекту Закону дозволить скоротити кількість перевірок суб'єктів господарювання на ринках, тим самим поліпшивши умови ведення підприємницької діяльності.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:50

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.