НБУ розширив можливості банків із залучення коштів

Нацбанк розширив можливості банків із залучення коштів рефінансування під заставу майнових прав за кредитами, наданими під державні гарантії.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

Згідно з постановою НБУ, комерційні банки зможуть залучати в Нацбанку кредити рефінансування у розмірі 95% від суми кредитів, які вони надали головним розпорядникам бюджетних коштів під держгарантії.

Раніше при забезпеченні кредитів рефінансування центробанку майновими правами за відповідними кредитними договорами комерційні банки могли розраховувати лише на 70%.

В НБУ відзначають, що таке рішення прийнято з метою подальшого сприяння кредитуванню банками проектів соціально-економічного розвитку під держгарантії.

Як відомо, надання держгарантій за пріоритетними проектами розвитку є одним з ключових заходів державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

В 2013 році за даними Мінфіну загальний розмір держгарантій запланований на рівні 50 мільярдів гривень.

Як повідомлялось, у серпні українські банки отримали від НБУ рефінансування в обсязі 6,3 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


Ферзь

Нацбанк, я вижу, только и делает, что банкам условия для кредитования создает, а они все не шевелятся - надо завязывать с пряниками и всем всыпать пилюлей за то, что до сих пор страну дешевыми кредитами - пускай тогда чешутся.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.