Великі підприємства переглядають свої фінанси через трансфертне ціноутворення?

Великі підприємства, операції яких підпадають під держконтроль в рамках закону про трансфертне ціноутворення, ще до кінця поточного кварталу можуть переглянути свої бюджетні плани, пристосовуючись до норм цього закону.

Таку думку висловив директор департаменту податкового та митного аудиту Міндоходів Сергій Крухмальов під час "круглого столу", проведеного Лігою фінансового розвитку, повідомляє DT.UA.

Також він зазначив: "Міндоходів готове до виконання "трансфертних" регламентів, передбачених новим законом. Підготовлені належні нормативні акти. Наші фахівці пройшли відповідну підготовку. Тепер слово - за платниками податків".

В свою чергу голова податкового комітету Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) Володимир Котенко сказав, що в зв'язку з розробкою і прийняттям закону про трансфертне ціноутворення чимало платників податків почали переглядати свою діяльність і обережніше виводити прибуток за кордон.

"Можливо, це явище не таке масове, але воно мало і має місце", - зауважував фахівець.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила закон про трансферне ціноутворення 4 липня цього року, а президент підписав його 2 серпня. Закон вступив в дію з 1 вересня.

Він покликаний запобігти ухилення великого бізнесу від оподаткування та виведення капіталу за кордон через експорт продукції з України за заниженими цінами.

Як повідомлялось, обсяги недоотриманих надходжень державного бюджету минулого року від дій, які на сьогодні підпадають під закон про трансферне ціноутворення, становили як мінімум 14 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.