Фірма, близька до Близнюка, "нагріла" на центрі для інвалідів 2 мільйони

Донбаський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів Мінсоцполітики переплатив за реконструкцію свого приміщення 2 мільйони гривень.

Про це йдеться у звіті Державної фінансової інспекції по Донецькій області за перше півріччя цього року, повідомляють "Наші гроші".

"Зайві кошти були сплачені двом підрядникам - ТОВ "Внііптмашбуд" та ТОВ "Дивиком" - через завищення ними обсягів та вартості виконаних робіт", - пише видання.

Як зазначається, одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Краматорська та Краматорський міський відділ ГУ МВС України в Донецькій області.

За даними "Вісника держзакупівель", Центр проводив тендер на реконструкцію у 2008 році. Тоді за результатами відкритих торгів підряд отримав "Внііптмашбуд".

У 2011 з цією ж фірмою уже без відкритого конкурсу уклали ще дві угоди - на додаткові роботи і на другу чергу.

"Загальна сума договорів склала 18,22 мільйона гривень. Скільки з них в результаті було освоєно - невідомо", - зазначає видання.

Фірму "Внііптмашбуд" заснували Віктор Саєнко і Віталій Жулій. За даними видання, останній вже 13 років очолює фірму "Фінансова компанія "Д.С.", яку співзаснував Олексій Близнюк, син колишнього губернатора Донецької області та міністра регіонального будівництва Анатолія Близнюка.

Сам Жулій входив до складу засновників цієї компанії у 2007-2008 роках, іншим співвласником тоді було ТОВ "Comp5" Олени та Олексія Близнюків.

Як зазначає видання, за останні п’ять років ця фірма виграла тендерів на 19,85 мільйона гривень.

Як повідомлялось, фірми, близькі до донецького екс-губернатора, також часто виграють тендери на ремонт доріг чи будинків.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 травня 2022, 18:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.