Ціна на золото продовжує знижуватись

Ціна золота опустилася за минулий тиждень на 6% на тлі невизначеності щодо наступного глави Федеральної резервної системи США та подальших заходів регулятора в рамках програми пом'якшення.

Про це повідомляє "Прайм".

До кінця торгів п'ятниці грудневий ф'ючерс на золото на нью-йоркській біржі Comex подешевшав на 22 долари, або на 1,7%, до 1308,60 долара за тройську унцію.

"Очікування зменшення стимулювання (за програмою ФРС) і зниження ймовірності удару по Сирії стали чинникам скорочення цін, оскільки інвестори воліють фіксувати прибуток або відкривати короткі позиції", - сказав з цього приводу виконавчий директор GoldCore Марк О'Бирн.

В той час, як відмічає видання, "що стосується попиту на дорогоцінний метал, то його падіння не спостерігається".

Як відомо, глава ФРС США Бен Бернанке заявляв, що згортання програми стимулювання економіки США розпочнеться за умови поліпшення ситуації на ринку праці. Очікується, що це може відбутись вже на цьому тижні.

Як повідомлялось, Національний банк України нарощує частку золота в своїх міжнародних резервах, хоча аналітики прогнозують, що золото й надалі буде дешевшати - навіть до 1000 доларів за тройську унцію.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:13

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.