Кредитори Греції вимагатимуть повної виплати за бондами через суд

Ініціативна група 110 власників грецьких облігацій, що створена в Німеччині, вимагатиме від Афін через суд повної виплати за наявними у них на руках цінними паперами Греції.

Група об'єднує інвесторів, які відмовилися брати участь в операції з реструктуризації грецького держборгу, передає ИТАР-ТАСС.

Міністр фінансів Греції Евангелос Венізелос оголосив, що кількість кредиторів, які беруть участь у списанні половини боргу - 107 мільярдів євро - і обміні облігацій на нові, сягнула 96% від загальної кількості приватних кредиторів.

Одночасно надійшло повідомлення, що низка інвестфондів і невеликих банків з решти 4% вирішили домагатися від Афін повних виплат за своїми паперами через суд.

В рамках операції реструктуризації приватний бізнес втратив за грецькими облігаціями близько 73% свого капіталу.

Представляє групу кредиторів німецька адвокатська контора Groepper Koepke. Очікується, що позов на уряд Греції надійде в суд столиці США Вашингтона.

Одночасно адвокатами готується паралельний позов з вимогою виплати компенсацій з боку банків, які продавали грецькі облігації без відповідного попередження про їх можливу ​​реструктуризацію.

Groepper Koepke заявила, що ті інвестори, які вже прийняли умови реструктуризації грецького боргу, не можуть бути учасниками даних позовів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.