Торговці алкоголем та сигаретами сплатили до бюджету півмільярда

З початку року власники ліцензій на торгівлю алкоголем та тютюновими виробами сплатили до бюджету 514 мільйонів гривень.

Про це повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів.

"Більшу частку цих платежів складають внески власників дозволів на роздрібний продаж цієї продукції - 420 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

У Міндоходів також повідомили, що за несплату акцизу в поточному році анульовано 54 оптові ліцензії, ще 60 - призупинено. За аналогічні порушення законодавства анульовані більше 17 тисяч роздрібних ліцензій, призупинено - 13,3 тисячі.

За даними Міндоходів, загальна сума штрафів за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім в цьому році становила трохи більше 1 мільйона гривень.

"Загалом в Україні протягом 2013 року вироблено 9,9 тисяч дал етилового спирту. Дві третини цих обсягів займає ректифікований спирт", - зазначають в Міндоходів.

При цьому наголошується, що на тлі скорочення виробництва та споживання лікеро-горілчаної та тютюнової продукції сплата акцизного податку зросла від рівня минулого року на 1,6 мільярда гривень - до 17 мільярдів гривень.

У Міндоходів також відзначають, що "нова система сплати акцизного податку сприяла детінізації ринку підакцизних товарів та виведенню у легальну площину значної частини продукції".

Як відомо, з 1 вересня 2013 року запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів із посиленим захистом від підробки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:19

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.