Fitch знизив прогнози зростання світової економіки

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило прогнози зростання світової економіки на 2013-2014 роки, і підтвердило прогноз на 2015 рік.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

Як йдеться в огляді Global Economic Outlook, підготовленій Fitch, темпи глобального економічного зростання прискоряться в II півріччі 2013 і 2014 році завдяки циклічному піднесенню розвинених економік.

В той же час Fitch прогнозує, що зростання економіка, які розвиваються, буде послаблюватися.

Прогноз зростання світового ВВП на 2013 рік знижений експертами Fitch до 2,3% з очікуваних у червні 2,4%, на 2014 рік - до 2,9% з 3,1% , на 2015 рік - підтверджений на рівні 3,2%.

"Заяви найбільших світових центробанків підкріплюють думку Fitch про те, що короткострокові процентні ставки в США, єврозоні, Великобританії та Японії залишаться низькими до 2015 року", - відзначає директор групи суверенних рейтингів Fitch Джерджелі Кісс .

При цьомі він візначає, що "згортання стимулюючих заходів, ймовірно, буде супроводжуватися різкою волатильністю, незважаючи на поліпшення політики комунікацій центробанків з інвесторами і перспектив економіки".

Аналітик прогнозує, що жорсткість глобальних фінансових умов посилить проблеми країн, що розвиваються, особливо тих, які залежать від припливу капіталу.

При цьому, завершення тривалої 18 місяців рецесії в єврозоні в II кварталі цього року посилило думку Fitch про те, що зростання економіки регіону буде поступово зміцнюватися в другій половині цього року.

За оцінками експертів агентства, економічне зростання в основних розвинених країнах світу прискориться у 2014 році до 1,8% (з 0,9% в 2013 році), а в 2015 році - до 2%.

Раніше повідомлялось про схожі прогнози, зроблені аналітиками МВФ, які спрогнозували ріст розвинених економік і проблеми в економік, що розвиваються.

Подібну думку мають і аналітики Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.