Уряд затвердив форму довідки про сплату утилізаційного податку

На своєму засіданні 18 вересня Кабінету Міністрів прийняв постанову про затвердження форми довідки про сплату чи звільнення від сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Про це повідомляє урядова прес-служба.

Як зазначається, ці довідки будуть видавати органи доходів і зборів під час ввезення транспортних засобів на митну територію України та виробники під час реалізації транспортних засобів.

"Довідки будуть видавати за зразками, затвердженими цією постановою, до запровадження видачі таких довідок як бланків суворої звітності", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають в уряді, впровадження в дію цієї постанови забезпечить права власників транспортних засобів, які сплатили екологічний податок або звільнені від його сплати відповідно до законодавства, отримати безкоштовну послугу з утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів.

"За наявності зазначених довідок органи внутрішніх справ зможуть реєструвати ввезений або виготовлений на території України після 1 вересня 2013 року транспортний засіб", - додають в уряді.

Як раніше повідомлялось, уряд готує програму впровадження компенсацій у розмірі близько 12 тисяч для громадян, які купуватимуть нові автомобілі, у випадку передачі на утилізацію старих автівок.

Як відомо, 4 липня Верховна Рада прийняла закон "Про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів", який набрав чинності 1 вересня 2013 року.

Цей закон покликаний захистити вітчизняних автовиробників шляхом введення додаткових (утилізаційних) зборів з імпортних авто.

Як повідомлялось, у вересні київські підприємства-автоімпортери та громадяни вже сплатили понад 4,5 мільйона гривень податку на утилізацію автомобілів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 20:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.