Україна не скорочуватиме видатки - Мінфін

Заступник міністра фінансів України Анатолій Мярковський заявив, що Україна не буде скорочувати бюджетні витрати.

Про це повідомляє УНІАН.

"Завдяки раціональному та ефективному використанню державних ресурсів, дефіцит бюджету залишається на рівні, нижчому за передбачений" – сказав Мярковський.

Мярковський уточнив, що статті Бюджетного кодексу визначають процедуру скорочення витрат у разі неодержання доходів за квартальної звітності в обсязі більше ніж 15 % від планового показника.

"Проте на сьогоднішній день у нас відсутні підстави для ініціювання таких змін" , - сказав Мярковський.

Він повідомив, що уряд працює над проектом бюджету на 2014 рік, розроблений відповідний план-графік. Однак , за словами Мярковського, парламент повинен найближчим часом визначитися щодо законопроектів, що формує дохідні та видаткові статті бюджету.

"Після прийняття остаточних рішень уряд підготує нову версію бюджету" , - сказав Мярковський.

Раніше він нагадав , що на розгляді Верховної Ради перебувають законопроекти, які можуть забезпечити додаткові надходження до бюджету на суму близько 9,6 мільярдів гривень.

Також є законопроекти, які можуть призвести до значних витрат на суму близько 9 мільярдів гривень.

Крім того, є проекти законів, які потребують додаткового фінансування - близько 17,5 мільярдів гривень, і депутатські запити, що передбачають виділення додаткових асигнувань з бюджету в обсязі 1,8 мільярда гривень.

Як повідомлялось, за словами першого заступника міністра фінансів Анатолія Мярковського, станом на 1 вересня заборгованість з виплат зарплат та пенсій бюджетникам відсутня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:36

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.