Україна йде в ЄС, а нас подарували китайцям - екс-віце-прем'єр Росії

Уряд Росії тільки лякає Україну економічною катастрофою у разі підписанні Угоди про асоціацію з ЄС, але насправді ніякої катастрофи не станеться.

Таку думку на своїй сторіночці в Facebook висловив екс-віце-прем'єр уряду РФ, екс-глава Держкоммайна Росії Альфред Кох, повідомляє УНІАН.

"Наша влада так лякає "хохлів" економічною катастрофою при підписанні договору про асоціацію з Європою, що якось стало зовсім зрозуміло, що ніякої катастрофи не буде", - написав Кох.

При цьому він додав, що "наші, звісно, із штанів вистрибують, аби її їм (Україні) влаштувати. І навіть собі на шкоду рватимуть економічні зв'язки і відгороджуватимуться митними бар'єрами".

Однак, він відзначив, що Росія не може вплинути на підписання Україною Угоди з ЄС. "Але, нічого не вийде... Інакше вони б так не скаженіли. А тихо і спокійно чекали, коли "хохли" підпишуть угоду, а відтак жорстоко б їх покарали", - написав Кох.

Він вважає, що складається враження, що "наші в глибині душі вже зрозуміли: хохли йдуть, а нас до Європи не беруть".

"Нас подарували китайцям. Нашу Татарію-Московію Європою не вважають. Ми дика азіатська деспотія, яка упивається власною вигаданою винятковістю... А ми пнемося, лякаємо хохлів, витріщаємо очі... а нічого вдіяти не можемо. Та на нас і уваги вже ніхто не звертає", - написав російський екс-чиновник.

Він вважає, що Путін одержав свою уорхолівську "хвилину слави" за "саєчку" Обамі, "а зараз його "хохли" і опустять з гірських висот на землю грішну: "Прощавайте, пан Путін! Ми пішли, а ви залишайтеся тут, у лайні, зі своїм особливим шляхом".

За словами екс-прем'єра, аналогічна ситуація спостерігалася в 1990-х. "Я пам'ятаю прибалтів також на початку 90-х лякали. Точнісінько тими ж словами. А вони пішли - і жодного разу не пошкодували", - додав Кох.

Як пише видання, запис у соціальній мережі станом на обід неділі зібрав близько 2 тисяч коментарів.

Як повідомлялось, вчора одіозний радник Путіна Сергій Глазьєв вкотре пригрозив Україні дефолтом в разі підписання угоди з ЄС, бо в випадку введення Митним союзом захисних заходів її дефіцит платіжного балансу збільшиться до 15-16 мільярдів доларів.

Перед тим Путін знову попередив Україну, що в разі створення нею зони вільної торгівлі з ЄС Росія змушена буде захищати свій ринок введенням додаткових мит.

Як відомо, в листопаді цього року Україна планує підписати Угоду про асоціацію і ЗВТ з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 20:07

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.