Перемога Меркель зміцнила євро

Євро зміцнився до долара після переконливої ​​перемоги канцлера Німеччини Ангели Меркель на виборах у неділю.

Про це повідомляє BBC.

Євро торгується на рівні 1,354 до долара порівняно із 1,3527 у п'ятницю.

Як показують офіційні результати, Консервативна партія канцлера отримала близько 42% голосів, трохи менше абсолютної більшості.

Але Меркель, можливо, доведеться шукати великої коаліції з соціал-демократами, які отримали близько 26% голосів.

"Результат німецьких виборів - це в першу чергу великий вотум довіри для Меркель та її поведінки під час кризи єврозони", - сказав керівник дослідницької фірми Spiro Strategy Ніколас Спіро.

"Жоден інший лідер великої економіки не зміг би отримати більше політичних дивідендів від міжнародної фінансової і економічної кризи".

Але аналітики не очікують істотного впливу на фінансові ринки.

"Якщо союз (консервативного блоку Меркель) отримує абсолютну більшість ринків будуть вважати позитивним той факт, що консервативні, партії, які з прихильністю ставляться до бізнесу, можуть стати такими сильними", - відзначив головний економіст Allianz Майкл Хейз.

Втім, за його словами, "феєрверку на біржі" не буде.

"Союз не відстоював великих реформ в ході виборчої кампанії в таких проблемних напрямах як недостатня кількість інвестицій, освіта і перехід до поновлюваних джерел енергії", - сказав експерт.

Як відомо, блок Ангели Меркель "Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз" (ХДС / ХСС) переміг на виборах до Бундестагу, свідчать проміжні дані федеральної виборчої комісії після обробки інформації з усіх виборчих округів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 2:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.