Україна підніметься у рейтингу Doing Business 2014 - Мінекономрозвитку

У наступному році Україна має всі шанси підвищити показники у рейтингу Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації Doing Business 2014.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Як зазначили у Мінекономрозвитку, план заходів щодо підвищення показників України в рейтингу реалізовується центральними органами виконавчої влади спільно з Координаційним центром з упровадження економічних реформ та МФК, а координація виконання Плану покладена на Мінекономрозвитку.

"З метою виконання Плану з підвищення показників України в рейтингу з легкості ведення бізнесу, в минулому і поточному році проведено значну роботу з реформування вітчизняного законодавства та його імплементації. Експерти Міжнародної фінансової корпорації зазначили, що суттєвих реформ зазнало законодавство шести галузей, а саме: підключення до електромереж, отримання дозволів на будівництво, створення та ліквідації підприємств, реєстрації власності та міжнародної торгівлі" - зазначив директор Департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Ігор Шевердін.

Також, зауважили у відомстві, позитивні зрушення у рейтингу можна очікувати завдяки імплементації норм прийнятого в 2012 році Митного кодексу, який сприяв зменшенню кількості митних оглядів під час оформлення товарів з використанням митної декларації.

Як відомо, при уряді Азарова Україна стала світовим лідером за кількістю податків в рейтингу Світового банку Doing Business.

Хоча з такою оцінкою не погоджується Міністерство доходів і зборів України.Коментарі

Додати коментар


Фурари

Существенный скачок Украины в этом рейтинге в аккурат придется на 2015 год, когда будут учтены все те новшества, которые начинаются вводится только сегодня или существуют в законопроектах, которые будут приняты или в этом, или в начале следующего года

вит

Суттєві зміни в шести напрямках це теж не мало, якщо брати цілісну бюрократичність державного апарату в Україні

ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.