"Укрзалізниця" і Škoda спільно виготовлятимуть електровози

"Укрзалізниця" спільно з компанією Škoda Transportation вироблятимуть перші в Україні пасажирські електровози, які працюватимуть як на постійному, так і на змінному видах струму.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Як зазначають в компанії, завдяки випуску таких локомотивів, "у місцях стикування різних систем живлення електрифікованих дільниць залізниць України не потрібно буде змінювати локомотив, що позитивно позначиться часі слідування поїздів".

Наразі "Укрзалізниця" спільно з Škoda Transportation завершують опрацьовувати технічне завдання для майбутньої конструкції пасажирських двосистемних електровозів.

Виготовляти електровози планується на спільному українсько-чеському підприємстві на базі "Запорізького електровозоремонтного заводу".

"На даному етапі готується пакет документів щодо створення спільного підприємства та розглядаються можливі варіанти фінансування будівництва складально-випробувального комплексу електровозів на території "Запорізького електровозоремонтного заводу"", - йдеться в повідомленні.

Усього в ході реалізації проекту на спільному українсько-чеському підприємстві планується виготовити 480 електровозів, з яких 50 двосистемних пасажирських електровозів, 330 односистемних пасажирських та 100 двосистемних вантажних електровозів.

Планується, що у конструкції цих електровозів частка комплектуючих вітчизняного виробництва становитиме до 90%.

"Очікується, що вже на перших електровозах будуть використані комплектуючі десяти українських виробників залізничної продукції", - зазначають в "Укрзалізниці".

В компанії додають, що оскільки "на залізницях України майже однакове співвідношення електрифікованих дільниць на змінному та постійному струмі", то саме двосистемний рухомий склад "є перспективним", тому що "дозволяє економити ресурси".

В компанії додають, що залізниця відчуває гострий дефіцит пасажирських локомотивів у зв’язку зі зношеністю парку, через що для перевезень використовується 41 вантажний електровоз.

Як повідомлялось, "Укрзалізниця" просить передбачити в держбюджеті на наступний рік близько 10 мільярдів гривень на оновлення рухомого складу підприємства, який зношений за їх даними на 86%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 1:59

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.