Азаров відбув в Казахстан на "жорстку розмову" з приводу угоди з ЄС

Прем'єр-міністр Миколи Азаров відбув в Астану (Казахстан), де 24-25 вересня відбувається засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав урядів.

Про це повідомляє видання ZN.UA.

У зв'язку з цим візитом чергове завтрашнє засідання Кабінету Міністрів перенесено на четвер.

За інформацією видання, на зустрічі в Астані "буде мати місце жорстка розмова щодо України та її намірів підписати Угоду про асоціацію з ЄС".

Як повідомило джерело в українській делегації, на засіданні Україна може бути попереджена про захисні заходи з боку Митного союзу та ЄврАзЕС, якщо буде підписано Угоду про асоціацію з ЄС.

Як зазначив з цього приводу прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко, "завдання українського прем'єра - роз'яснити нашим партнерам, що йдеться про надуману віртуальну загрозу".

"Необхідно вести мову про конкретні пункти, що турбують наших партнерів і знаходити взаємовигідні рішення", - додав Лук'яненко.

Прес-секретар Азарова також повідомив, що крім участі в засіданні Вищої Євразійської економічної ради, глава уряду запланував зустрічі з головою уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим, прем'єр-міністром Білорусі Михайлом Мясниковичем, прем'єр-міністром Казахстану Серіком Ахметовим.

Також український прем'єр візьме участь у зустрічі президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва з главами делегацій держав-учасниць Євразійського економічного співтовариства.

Як відомо, Вища Євразійськаекономічна рада є виконавчим органом Митного союзу, до якого входять Росія, Білорусь і Казахстан.

Як повідомлялось, нещодавно Путін вчергове наголосив, що Росія змушена буде захищати свій ринок якщо Україна створить зону вільної торгівлі з ЄС.

Як відомо, на саміті у Вільнюсі в листопаді Україна планує підписати Угоду про асоціацію і ЗВТ з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 19:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.