Європейські інститути домовились про сільськогосподарську реформу ЄС

Європарламент, Рада ЄС та Єврокомісія домовилися в ніч на середу про угоду за остаточними параметрами реформи єдиної сільськогосподарської політики Євросоюзу після 2013 року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на прес-службу ЄП.

Принципова політична згода трьох інститутів ЄС була досягнута ще в червні нинішнього року, однак залишалося уточнити питання про субвенції найбільшим сільськогосподарським виробникам.

Досягнута напередодні домовленість підтверджує основні положення єдиної сільськогосподарської політики ЄС, погоджені в червні, і відкриває шлях офіційного прийняття реформи до кінця поточного року.

Головний компроміс стосується більш врівноваженого розподілу фінансування сільськогосподарської політики, на яку припадає близько 38% бюджету ЄС. Пропозиції з реформи передбачають, що "ніяка держава - член ЄС не буде отримувати менше 75 % від середніх по союзу субвенцій аж до 2019 року".

Буде скорочена різниця в рівнях підтримки сільгоспвиробників в рамках однієї держави або регіону. З реалізацією реформи допомога, розрахована на один гектар угідь, не може ні для кого бути нижче 60% від середньої по союзу в межах однієї адміністративної або агрономічної зони аж до 2019 року.

"Буде значно посилена підтримка облаштування молоді в сільському господарстві з наданням додаткової допомоги в 25% протягом перших п'яти років роботи", - наголошується в документах Єврокомісії.

У відповідності з реформою держави - ​​члени ЄС отримують право надавати додаткову підтримку сільському господарству в неблагополучних зонах.

Більше 100 мільярдів євро буде інвестовано в 2014-2020 роках на поліпшення якості грунтів, води, розвиток біологічного різноманіття та боротьбу з наслідками кліматичних змін.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 21:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.