Президент вважає, що Україна допоможе Європі вийти з кризи

Президент Віктор Янукович вважає, що приєднання України до внутрішнього ринку ЄС сприятиме виходу Європи з кризи.

Про це він сказав сьогодні в ході 6-го щорічного світового економічного симпозіуму в Гарвардському клубі Нью-Йорка, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я переконаний, що приєднання внутрішнього ринку України, її виробничих і сільськогосподарських потужностей до Європейського економічного простору, матиме істотний позитивний вплив на загальноєвропейську економічну ситуацію, і допоможе процесу виходу Європи з кризи", - сказав Янукович.

Президент нагадав, що запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, за оцінками експертів, збільшить ринок Євросоюзу майже на 7%.

При цьому, виробництво товарів послуг в Європі повинно зрости більш, ніж на 1%, а експорт європейських товарів і послуг у світі - майже на 1%.

Як повідомлялось, в ході зустрічі президент також сказав, що перший етап будівництва LNG-терміналу буде запущено в середині 2014 року.

Крім того, в ході економічного саміту було підписано договір з консорціумом на чолі з Exxon Mobil щодо видобутку вуглеводнів на Скіфській ділянці на шельфі Чорного моря.

В той же час, прем’єр Микола Азаров перебував сьогодні на засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав урядів в Астані, де прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив про застосування захисних заходів до товарів з України після підписання нею угоди про асоціацію з ЄС.

Як відомо, Україна планує підписати угоду про асоціацію і ЗВТ з ЄС у листопаді цього року.Коментарі

Додати коментар


agrobuxgalter

Да ..., национальные интересы Германии, Италии, Франции, Великобритании и др. для нашего президента превыше всего!!! Поможем расширить европейцам свои рынки сбыта!!! Ура, товарищи!!!

ГОЛОВНЕ на 02 липня 2022, 20:03

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.