Уряд планує відшкодувати векселями ПДВ на 12 мільярдів

За підрахунками Міндоходів сума ПДВ, яка може бути відшкодована фінансовими казначейськими векселями, становить близько 12 мільярдів гривень.

До такого висновку прийшли експерти Міндоходів, провівши інвентаризацію заявлених до відшкодування сум ПДВ та розрахувавши прогнозовані показники сум податку до 1 листопада 2013 року, повідомляє прес-служба відомства.

Інвентаризація була проведена на виконання постанови Кабінету Міністрів від 21 серпня 2013 року №683.

Як зазначається, "визначені прогнозні обсяги передано до Міністерства фінансів для встановлення граничних обсягів видачі векселів для відшкодування податку з бюджету".

"Відшкодування ПДВ з бюджету казначейськими векселями буде здійснюватися тільки після затвердження Кабінетом Міністрів граничної суми відшкодування", - наголошують в Міндоходів.

При цьому отримати відшкодування векселями платники ПДВ зможуть лише після подання відповідних заяв.

Адже бюджетне відшкодування ПДВ у вигляді фінансового векселя здійснюється за власним бажанням, підкреслюють в Міндоходів.

Відповідно до норм закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо фінансових векселів" казначейські векселі мають термін обігу 5 років та прибутковість 5%.

В міністерстві зазначають, що за вісім місяців поточного року платникам податків було відшкодовано 36,9 мільярда гривень ПДВ.

Порівняно з минулим роком обсяг відшкодування зріс на 19% або на 5,8 мільярда гривень.

Раніше повідомлялось з посиланням на джерела в Мінфіні, що обсяг випуску казначейських векселів для відшкодування ПДВ може становити 11-15 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:50

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.