До кінця року "Укрзалізниця" перейде на електронні квитки

До кінця цього року дія електронних проїзних документів пошириться на всі поїзди внутрішнього сполучення.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Козак, повідомляє "Комерсант-Україна".

"До кінця року ми плануємо, що всі поїзди відправлятимуться за електронними квитками. Тобто вже сьогодні повністю зміниться робота провідників і кас", - сказав міністр.

Він пояснив, що при вході до вагону провідники будуть зчитувати дані з квитка електронним декодером. Таким чином, буде здійснюватися автоматичний облік вільних та зайнятих місць.

"При вході будуть зчитуватися дані з квитка, і пасажир не буде віддавати його вже у вагоні. Таким чином, інформація про те, що це місце зайняте, буде надходити автоматично", - пояснив міністр.

Разом з тим, за словами Козака, відхід від бланків квитків, які є документами суворої звітності, дозволить щорічно економити близько 20 мільйонів гривень.

Як відомо, на сьогодні за електронними квитками допускається проїзд в потягах "Інтерсіті+" ("Хюндаї").

Однак, за словами міністра, вже в жовтні за електронними квитками почне курсувати ще 18 поїздів, і стільки ж додасться в листопаді.

Як повідомлялося, в січні-серпня "Укрзалізниця" продала більше 3,1 мільйонів квитків через Інтернет.Коментарі

Додати коментар


Utyf

В країні великі бюджетні є діри, В країні великі бюджетні є діри, А в потягах їздять в купе На рівних умовах важкі пасажири, Смакують своє канапе. Пливуть у Россію за нафту долЯри - Везе тепловоз товстунів І ви уявіть скільки літрів соляри Пішло б для врожаю ланів. Прокинутись можна від власного крику Впаде коли з верхніх полиць, На тебе щось схоже на гору велику, Але то відкормлений Гриць. Тому пропоную нам брати доплату За цю надлишкову вагу І важити чемно, без жодного блату Прихильників жирних рагу. Нехай верещить товстопуз біля каси, Кричить так, що чує перон Хай сплатить спочатку за надлишок маси, А потім іде у вагон.

ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2021, 16:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.