Київ витратить мільйон на поліпшення свого іміджу

Департамент економіки та інвестицій КМДА 19 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Пі Ар Пі" на послуги з покращення міжнародного іміджу Києва за 950 тисяч гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Згідно з угодою, до кінця поточного року фірма повинна виконати два завдання. Перше - створити і розмістити в одному спеціалізованому зарубіжному виданні рекламні матеріали про Київ та його інвестиційні проекти

Друге - організувати до трьох міжнародних заходів з метою покращення інвестиційної привабливості Києва.

Причому, в витрати на організацію цих заходів включено як оренду приміщень, так і "кофе-брейки", фуршети, меблі й техніка, технічний персонал для обслуговування, презентаційні матеріали тощо.

"Оплачувати всі ці послуги будуть з місцевого бюджету", - наголошує видання.

Як зазначається, "хто і з якими пропозиціями ще взяв участь у цьогорічному тендері на рекламу столиці - невідомо, оскільки протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів всупереч чинному законодавству на сайті "ВДЗ" досі відсутній".

Фірму "Пі Ар Пі" заснувала у червні 2011 року киянка Наталія Попович, а у листопаді співвласником стала російська фірма "Піар Нетворк".

Як зазначається, єдиний тендер, який до того вигравала компанія "Пі Ар Пі" - це організація та проведення Чорноморського економічного форуму у 2011 році за 698 тисяч гривень.

Видання додає, що у червні цього року Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами замовило послуги з надання потенційним інвесторам інформації про нацпроекти й інвестування в Україну. Підряд вартістю 11,85 мільйона гривень отримала фірма "Фінансовий паблік рілейшинс".

Як повідомлялось, президент Віктор Янукович вважає, що Україна може освоїти 500 мільярдів доларів інвестицій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.