Коморовський порадив Україні звернути увагу на ВВП Польщі

Президент сусідньої країни закликав Україну в питанні євроінтеграції врахувати досвід Польщі.

Про це пише "ЛігаБізнесІнформ".

Польща посприяє просуванню України до Євросоюзу, так як на власному досвіді переконалася в перевагах членства в ЄС, сказав президент Польщі Броніслав Коморовський в інтерв'ю одній з українських газет.

Коморовський зазначив, що Польща завжди підтримувала Україну в європейському співтоваристві, стимулюючи її збільшувати зусилля заради модернізації країни.

"Україні варто виконувати вимоги під час підготовки до підписання угоди про асоціацію", - підкреслив польський президент.

За словами Коморовського, після Вільнюса перед Україною можуть відкритися нові горизонти. Президент як приклад навів досвід Польщі.

"Членство в Євросоюзі і рання інтеграція відкрили нові перспективи, це вплинуло на значне зростання ВВП, зокрема, ВВП на душу населення, збільшило рівень економічного зростання поляків і відкрило великі можливості" – сказав Коморовський.

Як відомо, Польща також підтримує євроінтеграцію Молдови і, зокрема, парафування під час саміту "Східного партнерства" в листопаді у Вільнюсі Угоди про асоціацію Молдови з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.