У Нацбанку переконані, що Україна розрахується з боргами

Національний банк не має жодних побоювань щодо того, що Україна не зможе своєчасно розрахуватися за своїми боргами.

Про це сьогодні сказала директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова, повідомляє УНІАН.

"Україна розраховується за своїми боргами, ми виконуємо свої зобов'язання", - сказала вона і додала, що ці зобов'язання були давно всім відомі.

"Всі знали, що Україна має заплатити МВФ. Чотири мільярди доларів ми вже заплатили. Платіж 1,6 мільярда доларів буде сплачено. Жодних побоювань, що Україна не розрахується за своїми боргами Національний банк не бачить", - сказала Щербакова.

При цьому вона відзначила, що в України були і до цього складні роки, але країна завжди розраховувалася за своїми зобов'язаннями.

"Ми платили завжди, платили у 2008 році, і у 2009 році. Були складні роки, але ми завжди розраховувалися як держава, і намагалися прищепити цю культуру банкам, позичальникам на зовнішньому і на внутрішньому ринку, що за борги потрібно розраховуватися", - сказала Щербакова.

Як повідомлялось, загальна сума державного і гарантованого державою боргу України за серпень 2013 року скоротилася на 867 мільйона доларів або на 1,25% - до 68,352 мільярда доларів (більше 546 мільярдів гривень за курсом НБУ).

Державним бюджетом на 2013 рік встановлено граничний рівень держборгу на 31 грудня 2013 року у розмірі 483 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:38

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.