Уряд таємно розгляне угоди МС, до яких може приєднатись Україна

На своєму черговому засіданні завтра уряд розгляне міжнародні угоди Митного союзу, до яких могла б приєднатися Україна.

Про йдеться в порядку денному засідання уряду, розміщеному на "Урядовому порталі".

Розгляд питання буде відбуватись в режимі "з обмеженим доступом" за підсумками доручення, яке дав прем'єр-міністр Микола Азаров 17 вересня.

Нагадаємо, тоді Азаров затвердив план-графік розгляду на засіданнях уряду угод Митного союзу, до яких могла б приєднатися Україна.

Крім того, на завтрашньому засіданні уряд планує розглянути проект Концепції головування України в СНД у 2014 році, затвердження Загальнодержавної програми поводження з відходами на 2013-2020 роки і розпорядження про перенесення робочих днів у 2014 році.

Також буде розглянуто звернення до Європейського інвестиційного банку стосовно відкриття кредитної лінії для "Ощадбанку" для фінансування малих та середніх підприємств.

Крім того, Кабмін має намір ухвалити проект внесення змін до держбюджету щодо використання субвенцій на ремонт вулиць і доріг комунальної власності, й розглянути питання про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Також уряд обговорить виділення допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок прецеденту, що стався в Азовському морі.

Як відомо, уряд на засіданні 18 вересня затвердив проект Угоди з ЄС. Однак, Азаров наголосив, що уряд планує продовжити співпрацю з МС.Коментарі

Додати коментар


Aqua

"приховано",а не "скрито"

ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 15:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.