Підприємства ТКЕ за понаднормовий газ платитимуть як промисловці

Підприємства теплокомуненерго будуть платити за газ за тарифами промислових підприємств в разі перевищення встановлених для них лімітів споживання газу.

Про це сьогодні сказав заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Андрій Бондаренко, повідомляє УНІАН.

"Уряд встановив ліміт для ТКЕ 6,3 мільярда кубометрів газу... Весь інший обсяг буде за тією ж ціною, що і для промпідприємств", - сказав він.

Бондаренко зазначив, що вказаний ліміт газу є достатнім для проходження навіть найхолодніших зим.

Як повідомлялось, основний постачальник газу до України - "Нафтогаз" заявив нещодавно, що опалювальний сезон може бути під загрозою зриву, оскільки заборгованість підприємств теплокомуненерго перед ним становить 17,5 мільярда гривень.

Також повідомлялось, що уряд доручив "Нафтогазу" обмежити постачання газу до технологічного мінімуму підприємствам теплової енергетики, які мають заборгованості за спожитий газ.

В рішенні уряду також йшлося про те, що "місцеві органи влади повинні забезпечити дотримання граничних обсягів споживання природного газу суб'єктами господарювання, що виробляють теплову енергію для населення".

У червні Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), ​​знизила граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів до 3459 гривень за тисячу кубометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.