Стала відомою та частина столиці, в'їзд до якої буде платним

Платним в'їздом МВС у Києві хоче охопити територію по периметру вилиць Чорновола-Глибочицька-Вали-Набережно-Хрещатицька-Набережне шосе-Дружби Народів до площі Либідської-Горького-Боженка-Короленківська й Жилянська до площі Перемоги.

При це повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на документ МВС, який є в ропорядженні видання.

Як відомо, МВС Києва звернулося до КМДА з ініціативою введення платного в'їзду в центральну частину столиці.

Причому, брати плату за в'їзд в центр в денний час пропонується з усіх автомобілів, щоб уникнути пробок.

Як зазначається, у МВС розглядають кілька варіантів того, як контролювати в'їзд і стягувати плату з водіїв.

"Можливо, це буде система талонів і шлагбаумів, як в Європі", - припустив учора начальник столичної міліції Валерій Коряк.

В той же час глава прес-служби ГУ МВС Києва Ольга Білик додала, що в будь-якому випадку механізм буде відпрацьовуватися після схвалення КМДА.

"Сподіваємося, що київські власті не будуть затягувати з розглядом цього питання, тому що наближається зима", - сказала вона.

Крім того, в міліції повідомили про передбачувані місцях для будівництва "перехоплюючих" паркінгів, де водії зможуть залишати свої автомобілі, щоб пересідати на громадський транспорт.

Такі автостоянки хочуть побудувати біля станцій метро "Лісова", "Бориспільська", "Видубичі", "Іподром", "Житомирська", "Сирець", "Героїв Дніпра", "Петрівка", кінцевої зупинки швидкісного трамвая, а також на всіх основних в'їздах у місто.

Видання додає, що ініціативу платного в'їзду підтримали в профспілці таксистів України.

"Це розумно в тому випадку, якщо не буде стосуватися таксистів. У центр повинні безперешкодно проїжджати автомобілі з ідентифікаційними ознаками таксі, що сприятиме легалізації пасажирських перевезень", - вважає голова профспілки Василь Попик.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.