Україна імпортувала з Європи 1,5 мільярда кубометрів газу

Україна в січні-вересні цього року імпортувала з Європи через Польщу й Угорщину близько 1,489 мільярда кубометрів газу.

Про це свідчать дані оперативного моніторингу операторів ГТС Угорщини та Польщі - FGSZ Ltd, Gaz-System S.A., повідомляє "Економічна правда".

За дев'ять місяців через Польщу в українську ГТС надійшло 809 мільйонів кубометрів газу, а через Угорщину - 680 мільйонів кубометрів.

Цей показник перевищив закладений у прогнозний урядом баланс надходження й розподілу природного газу з Європи - 1,3 мільярда кубометрів.

Раніше Держстат повідомляв, що за підсумками січня-липня Україна імпортувала 938,447 мільйонів кубометрів газу з Європи на 369,172 мільйона доларів.

Як відомо, Україна з листопада 2012 року розпочала імпорт природного газу з Німеччини через територію Польщі за домовленостями з компанією RWE Supply&Trading GmbH (Німеччина). З квітня 2013 року розпочалися постачання природного газу з боку Угорщини.

Відомо, що також тривають переговори з газотранспортними операторами Словаччини та Румунії про можливість подання природного газу до ГТС України.

У 2013 році імпорт газу до країни з боку РФ і Європи здійснюють "Нафтогаз України", а також Ostсhem Дмитра Фірташа, "СЄПЕК" Сергія Курченка та "ДТЕК Нафтогаз" Ріната Ахметова.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.