Антимонопольний комітет оштрафував облавтодор на мільйон

Антимонопольний комітет виявив порушення ДП "Сумськийоблавтодор" та ТОВ "Дорбудсервіс" (Суми) конкурентного законодавства та наклав на них штраф у розмірі, відповідно, 1 мільйона та 5 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"У ході розгляду справи встановлено, що ДП "Сумський облавтодор" та ТОВ "Дорбудсервіс" узгодили власну поведінку під час підготовки та участі у процедурі закупівлі за державні кошти робіт з капітального ремонту доріг міста", - повідомляє АМКУ.

В Комітеті вважають, що внаслідок таких дій конкуренцію між "Сумським облавтодором" та "Дорбудсервісом" під час участі у тендері було обмежено, "чим було спотворено результати торгів".

АМКУ зазначив, що високий штраф стосовно облавтодору пояснюється тим, що підприємство не визнавало порушення, і навіть більше того - вчинило його повторно.

"Лише за поточний рік було прийнято 3 рішення щодо вчинення вказаним підприємством аналогічних неправомірних дій", - наголошується в повідомленні.

В АМКУ зазначають, що "припинення порушень конкурентного законодавства у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що призводять до спотворення результатів торгів, і надалі залишається одним із пріоритетних напрямків роботи органів Антимонопольного комітету".

Як повідомлялось, нещодавно Антимонопольний комітет наклав штраф на ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на 100 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:37

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.