Антимонопольний комітет оштрафував "Хюндай Мотор Україна"

Антимонопольний комітет оштрафував за антиконкурентні узгоджені дії компанію "Хюндай Мотор Україна" і компанію "Паритет Моторс" на загальну суму 77 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні на сайті АМКУ.

"Накладено штраф на загальну суму 77 мільйонів гривень на ТОВ "Хюндай Мотор Україна" та ТОВ "Паритет Моторс" за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що стосується спотворення результатів торгів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Київський обласний територіальний відділ комітету в ході розслідування встановив, що обидві компанії узгодили дії під час участі у торгах по закупівлі "Укрпоштою" вантажних автомобілів.

"Внаслідок таких дій була усунута конкуренція між цими товариствами, а право на укладення договору отримало ТОВ "Хюндай Мотор Україна"", - йдеться в повідомленні.

Такі дії обох компаній були визначені як порушення законодавства про захист економічної конкуренції та спотворення результатів тендерів.

Як повідомлялось, подібно на днях Антимонопольний комітет виявив порушення конкурентного законодавства "Сумським облавтодором" та фірмою "Дорбудсервіс" та наклав на них штраф у розмірі 1 мільйона та 5 тисяч гривень.

Ще раніше Антимонопольний комітет назвав ряд великих торгових мереж, яких запідозрив в картельній змові, що призвело до підвищення цін у торговельних мережах на продукти харчування в 2010-2011 роках.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 13:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.