Fitch підтвердив рейтинги компанії Ferrexpo на рівні "В"

Рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий рейтинги компанії Ferrexpo на рівні "В" з негативним прогнозом.

Про це йдеться на сайті агентства, повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, пріоритетний незабезпечений рейтинг облігацій компанії також підтверджений на рівні "В" з рейтингом зворотності активів "RR4".

"Рейтинги Ferrexpo як і раніше відображають конкурентну позицію компанії за витратами в сегменті залізорудних окатишів, значну базу запасів, сприятливе розташування ключових виробничих активів", - йдеться в повідомленні агентства.

Разом з тим, в Fitch зауважили, що рейтинги компанії стримуються суверенним рейтингом України ("B" з негативним прогнозом).

"Без урахування стримуючого впливу суверенних рейтингів Fitch оцінював би самостійну кредитоспроможність Ferrexpo на рівні "B+", - йдеться в повідомленні.

У Fitch прогнозують, що в найближчі два-три роки основний вплив на виручку Ferrexpo будуть мати зростаючі обсяги виробництва на Єристівському ГЗК.

Разом з тим, цей фактор буде частково нівельований зниженням ринкових цін на залізорудну продукцію - з 110 доларів за тонну в 2014 році до 90 доларів за тонну в середньостроковій перспективі.

У числі інших факторів, що позитивно впливають на компанію, агентство називає підвищення рейтингу України до рівня "B +", а також підвищення масштабів і диверсифікації ринків збуту.

Як відомо, компанія Ferrexpo, що контролюється підприємцем Костянтином Жеваго, є найбільшим в СНД виробником і експортером сировини для металургійної промисловості.

Найбільшим активом компанії є Єристівський (Полтавський) гірничо-збагачувальний комбінат (Кременчук, Полтавська область).

Як повідомлялось, Жеваго нещодавно купив частку в залізорудній компанії з Бразилії, а також великого трейдера сировинними товарами.

Як відомо, 24 вересня Moody's знизив рейтинги 6 українських компаній - "Метінвест", "Донецьксталь", "Миронівський хлібопродукт", "Лемтранс", ДТЕК і Ferrexpo до рівня Caa1 з B3.

Після цього Moody's знизив рейтинги 11 українських банків до рівня Caa1, а також обіцяв переглянути рейтинги ще 13 банків.

Рейтинг провідних українських компаній і банків агентство знизило услід за зниженням рейтингу українських єврооблігацій 21 вересня з рівня з рівня B3 до Caa1.

Раніше рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг компанії "Інтерпайп" Віктора Пінчука з B- до CCC.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2021, 15:50

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.