Уряд попросить ЄІБ виділити "Ощадбанку" 200 мільйонів кредиту

Кабінет Міністрів 2 жовтня схвалив проект листа до Європейського інвестиційного банку щодо відкриття цією установою кредитної лінії "Ощадбанку" у розмірі 200 мільйонів євро.

Повноваження на підписання документу надані міністру економічного розвитку Ігорю Прасолову, повідомляє прес-служба відомства.

"Проект передбачає отримання АТ "Ощадбанк" кредиту у розмірі 200 мільйонів євро без державної гарантії", - йдеться в повідомленні.

Кредит буде оформлено для надання середньо- і довгострокових позик вітчизняним підприємствам з метою реалізації проектів у сфері енергетики, енергозбереження, транспорту, навколишнього середовища, IТ-технологій і зв'язку тощо.

В уряді передбачають, що реалізація проектів за цими позиками "сприятиме впровадженню сучасного енергоефективного устаткування, збільшенню продуктивності українських компаній, а також створенню нових робочих місць".

Як зазначається в повідомленні, лист "не є підтвердженням боргових та імплементацій них зобов'язань українського уряду перед ЄІБ за вказаним проектом".

Водночас підписання листа дасть змогу виконати зобов'язання уряду перед Європейським інвестиційним банком щодо належності проекту до сфери Рамкової угоди, яку було підписано Україною та ЄІБ 14 червня 2005 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 16:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.