Україна може зайняти провідне місце серед виробників органічної продукції - президент

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №425-VII "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини".

Про це повідомляє прес-служба президента.

Закон встановлює вимоги до вирощування, виробництва, переробки, сертифікації, маркування, перевезення, зберігання та реалізації органічної продукції та сировини.

Разом з тим, виступаючи сьогодні на відкритті Міжнародного інвестиційного форуму в Кіровограді, Янукович зазначив, що розвиток органічного сільського господарства є перспективним напрямом для України.

"Органічна продукція є потенційно більш конкурентоспроможною, і Україна має унікальну можливість зайняти одне з провідних місць серед виробників такої продукції", - сказав він.

Підписаний ним закон президент назвав "важливим кроком" на цьому шляху.

Під час форуму Янукович також зазначив, що Україна має унікальні можливості для інвестування в галузі сільськогосподарського виробництва.

"Це наші чорноземи, розвинена аграрна наука, сільськогосподарське машинобудування і переробка продукції сільського господарства", - зазначив глава держави.

На його переконання, одним із необхідних заходів стабільного нарощування виробництва сільськогосподарської продукції є відновлення зрошувальних систем, що сприятиме максимальній реалізації експортного потенціалу країни та суттєвому збільшенню врожайності.

За його словами, в активній фазі відповідні переговори України з іноземними партнерами про умови реалізації інвестиційних проектів щодо відновлення зрошувальних систем на півдні країни.

Раніше повідомлялось, що на думку деяких експертів в найближчі 5-7 років Україна може стати одним з головних виробників генномодифікованої продукції в Європі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.