Вступив в дію закон, що спрощує ведення бізнесу

Президент Віктор Янукович підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо реєстрації осіб як платників податків)".

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу глави держави.

Даний закон Верховна Рада ухвалила 5 вересня. Як зазначається в пояснювальній записці, він має на меті спрощення процедур започаткування бізнесу.

Також цей закон покликаний зменшити витрати часу, необхідні для звернення суб'єктів господарювання до органів державної податкової служби для подання заяви щодо реєстрації платником ПДВ або обрання спрощеної системи оподаткування.

Зокрема, передбачено можливість подання заяви про добровільну реєстрацію платника ПДВ або обрання спрощеної системи оподаткування державному реєстратору як додатка до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

"Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до органів державної податкової служби одночасно із відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, президент також підписав нині Закон "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини", й закон про внесення змін до статті 98 Конституції (щодо розширення повноважень Рахункової палати).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 травня 2022, 20:03

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.