Виробництво відновиться після капітального ремонту потужностей - топ-менеджер Group DF

Топ-менеджер Group DF Борис Краснянський заявив що, група не збирається закривати виробництво, і продовжує інвестувати в хімічну промисловість.

Про це Краснянський розповів в інтерв'ю виданню "Forbes-Україна".

За його словами, у 2011-2013 роках група інвестувала в розширення та ремонт хімічних заводів 400 мільйонів доларів, при чому близько 30% цих витрат пов'язані з безпекою.

На питання чому холдинг зупинив частину потужностей, Краснянський відповів:

"По суті, у нас зупинені майже два підприємства, два працюють на 50% потужності. Причини дві: ринки по добривах дуже слабкі і бізнес залежить від ціни на газ. У структурі собівартості наших Азотів газ становить близько 80 %. Коли вартість газу висока, а ринки просідають, то в якийсь момент пропадає економічний сенс працювати." - сказав він.

Краснянський зазначив, що такий момент настав кілька тижнів тому, коли холдинг почав зупиняти підприємства, та попри зупинку підприємств мова про скорочення робітників не йде.

"Ми виконуємо всі соціальні вимоги - зарплати платяться, але так все одно менше збитку. Зараз ринки досить добре зіграли, ціна на аміак підросла дуже суттєво і досягає таких рівнів, при яких ми будемо в змозі запустити виробництво після закінчення проведених ремонтів" - заявив топ-менеджер Group DF.

Як відомо, на початку серпня на заводі концерну "Стирол" в Горлівці стався вибух, в результаті якого загинуло п'ятеро працівників, а ще один помер в реанімації.

Рідним загиблих підприємство виплатило компенсації, а також оплатило лікування ще більше двох десятків постраждалих внаслідок аварії працівників заводу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 5:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.