Закон про трансфертне ціноутворення ще в цьому році дасть бюджету півмільярда

Обсяг податкових надходжень в рамках застосуванням норм закону про трансфертне ціноутворення становитиме півмільярда гривень вже до кінця цього року.

Про це сказав міністр доходів і зборів Олександр Клименко у ході робочої поїздки в Ужгород, повідомляє УНІАН.

"За розрахунками - близько півмільярда гривень", - сказав він у відповідь на запитання журналістів.

При цьому Клименко наголосив, що обсяг надходжень цього податку протягом найближчих трьох років повинен становити не менше 20 мільярдів гривень.

При цьому міністр зазначив, що немає причин сумніватися в здійсненні надходжень. Більше того, за його словами, Міндоходов фіксує збільшення числа прямих контрактів між великими компаніями.

"Виконання законодавства (про трансферне ціноутворення) - це державна політика, і ми її виконуємо", - сказав міністр.

Як зазначається, раніше Клименко висловив подяку компаніям, які активно залучаються до процесу виконання норм про трансферне ціноутворення і переходять на прямі контракти без використання різного роду посередницьких структур.

При цьому міністр пообіцяв, що компаніям, які справно виконують свої податкові зобов'язання, буде дано "зелене світло" і всіляке сприяння на різних етапах господарської діяльності.

Раніше повідомлялось, що великі підприємства, операції яких підпадають під держконтроль в рамках закону про трансфертне ціноутворення, вже почали переглядати свої бюджетні плани, пристосовуючись до норм цього закону.

За оцінками фахівців, у 2012 році обсяги недоотриманих податкових надходжень в рамках норм, які регулює закон про трансферне ціноутворення, становили як мінімум 14 мільярдів гривень.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила закон про трансферне ціноутворення 4 липня цього року, а президент підписав його 2 серпня. Закон вступив в дію з 1 вересня.

Він покликаний запобігти ухилення великого бізнесу від оподаткування та виведення капіталу за кордон через експорт продукції з України за заниженими цінами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.