Польща буде наполягати на черговому зниженні ціни на російський газ

Польща, яка отримала торік понад 15% знижки на російський газ, має намір домагатися подальшого зниження ціни палива від свого головного постачальника - Російської Федерації.

Про це повідомляє УНІАН.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр польського уряду Януш Пехоцінскій, коментуючи заплановані на сьогодні переговори польської нафтогазової компанії PGNiG і російського "Газпрому".

Пехоцінскій зазначив, що позиція Польщі в переговорах з Росією стане ще жорсткішою до 2018 року, коли буде запущений в експлуатацію газопорт на Балтійському морі і почнеться промисловий видобуток сланцевого газу.

У той же час представник польського уряду зазначив, що поляки можуть зберегти обсяги закупівель газу з Росії у випадку збереження "низької ціни".

"У ринкових умовах ми не виключаємо жодних рішень. Якщо російський газ буде далі дешевим, то будемо далі їм користуватися", - сказав Пехоцінскій .

Представник PGNiG Рафал Пазура назвав "технічною" заплановану на сьогодні зустріч польської та російської компаній, зазначивши, що вона буде присвячена низці організаційних питань у спільній компанії Europolgaz.

"Сторони мають намір узгодити дати зборів наглядової ради, зборів акціонерів, а також буде створено робочу групу для обговорення умов поставок газу до Польщі", - сказав співрозмовник агентства.

Як повідомлялось, у разі підтвердження фактів порушення правил конкуренції "Газпромом" на ринках Європи, російському газовому монополісту загрожує штраф у розмірі 15 мільярдів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 9:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.