Янукович і Коморовський підписали програму українсько-польського співробітництва

Президент України Віктор Янукович і президент Польщі Броніслав Коморовський підписали програму українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Документ було підписано у Кракові після двосторонньої зустрічі президентів. Програму розроблено для якісно нового смислового наповнення стратегічного партнерства між Україною та Польщею.

Програма визначає пріоритетні завдання розвитку політичного діалогу між країнами та передбачає поглиблення взаємодії в усіх сферах двостороннього співробітництва.

Документ також передбачає посилення взаємодії України та Польщі в євроінтеграційному напрямку, зокрема в контексті підготовки до Вільнюського саміту "Східного партнерства" та очікуваному підписанню там Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Згідно з програмою, у 2013-2015 роках Україна і Польща працюватимуть над посиленням співпраці у таких сферах як торгово-економічна та інвестиційна діяльність, безпека і оборона, енергетична безпека, прикордонне та міжрегіональне співробітництво, сільське господарство, культура, освіта.

Попереднім аналогічним документом була "дорожня карта" українсько-польського співробітництва на 2011-2012 роки.

Як повідомлялось, після підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС на Україну очікує економічний підйом, який свого часу пережила Польща.

Таку думку висловив експерт Інституту світової економіки Петерсона у Вашингтоні Андерс Аслунд.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.