Спільний товарообіг між Україною і Польщею щорічно зростає на 3-4% - Янукович

Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками ЗМІ у Кракові сказав, що Програма українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки відкриває нові можливості та створює механізми для поглиблення співпраці між країнами.

Про це повідомляє УНН.

Янукович зазначив, що останні кілька років спільний товарообіг між країнами щорічно зростає на 3-4%.

"І потрібно відзначити, що це в часи кризи",- сказав президент.

За словами Януковича, сьогодні під час зустрічі з Президентом Польщі обговорювались питання політичної та економічної співпраці.

"У нас є дуже багато спільних проектів, які підуть на користь розвитку наших країн, і дуже важливо, щоб це відчували наші люди як в Україні, так і в Польщі", - зазначив він.

Віктор Янукович підкреслив, що Україна і Польща не ховаються від вирішення суперечливих питань, які виникли під час трагічних подій Другої світової війни.

"Ми їх разом шукаємо, ці шляхи, шляхи примирення. Я переконаний, що іншого не може бути", - сказав президент.

У свою чергу, Президент Польщі Броніслав Коморовський наголосив, що відносини між Польщею та Україною мають стратегічне значення.

Як повідомлялось, президент України Віктор Янукович і президент Польщі Броніслав Коморовський підписали програму українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.