Близька до Юри Єнакієвського фірма отримала мільйони поза конкурсом

Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Єнакієва Донецької області 27 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Карпатибудінвест" на реконструкцію дитячої консультації мікрорайону №15 міста вартістю 8,72 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Як зазначає видання, "фірма отримала замовлення по неконкурентній процедурі "закупівлі у одного учасника".

Необхідність проведення неконкурентної процедури було обґрунтовано "великою соціальною значимістю цього об'єкту для мешканців міста" та виконанням доручення президента України від 2010 року.

Видання пояснює, що тоді за результатами робочої поїздки в Єнакієве було вирішено надати місту 100 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток.

Як зазначається, компанію "Карпатибудінвест" обрали виконавцем робіт "як таку, що може виконати будівельно-монтажні роботи у стислі терміни і власними силами, має досвід роботи і буде готова розпочати роботу негайно".

За даними видання, одним із засновників "Карпатибудінвест" є ТОВ "Фінансова компанія "Лідер", близька до народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка (відомого в ЗМІ як "Юра Єнакієвський"). Видання зазначає, що фірму "Лідер" заснував племінник Іванющенка.

Іншим засновником компанії є ПАТ "ЗНВКІФ "Нові технології", очолюване бізнес-партнером Іванющенка - Іваном Аврамовим.

За останні п'ять років "Карпатибудінвест" виграв державні тендери на 381,57 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:59

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.