ГПУ розшукує двох чиновників через проблеми з держреєстрами

Генеральна прокуратура розшукує двох держчиновників, яких підозрює в причетності до блокування роботи держреєстрів "Інформаційного центру" Міністерства юстиції.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

Як зазначається в повідомленні, ГПУ здійснює кримінальне провадження за статтями 191 й 361 КК за фактами розтрати майна "Інформаційного центру" та несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем та комп'ютерних мереж підприємства.

"Встановлено, що внаслідок такого втручання відбулося блокування інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, що призвело до припинення функціонування 12 Державних і Єдиних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції", - йдеться в повідомленні ГПУ.

В прокуратурі додають, що "в ході розслідування на підставі зібраних доказів складено повідомлення про підозру двом службовим особам".

"Враховуючи, що вказані особі ухиляються від слідства, їх оголошено у розшук", - повідомила ГПУ.

Як відомо, з 1 жовтня держреєстри "Інформаційного центру" Міністерства юстиції припинили роботу.

Пізніше Мінюст почав відновлення їх роботи, завершивши процедуру до кінця минулого тижня.

Працівники підприємства звинуватили в проблемах нове керівництво, при цьому наголосивши на незахищеності даних реєстрів від можливого витоку особистої інформації.

Тим часом з'явилась інформація, що фірми, які обслуговували держреєстри, зарахували собі 411 мільйонів гривень авторської винагороди за цю роботу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.