Нацкомфінпослуг буде самостійно визначати, що відноситься до розряду фінпослуг

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері ринку фінпослуг, може в межах своїх повноважень приймати рішення про віднесення операції до розряду фінансових послуг, а при відсутності такої послуги в числі передбачених законом, ввести заборону на її надання.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Це закріплено законом "Про внесення змін до ст. 4 закону України " Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг " за видами фінансових послуг" , за прийняття якого сьогодні проголосувало 240 депутатів.

Документ також розширює перелік фінансових послуг. До них тепер належать операції з іпотечними активами з метою емісії іпотечних цінних паперів, банківські та інші фінансові послуги, що надаються відповідно до закону "Про банки і банківську діяльність" .

Крім того, фінансові послуги, надання яких передбачається іншими законами , підлягають включенню до переліку, визначеного частиною 1 цієї статті . Надання фінансових послуг, не включених до зазначеного переліку, забороняється .

Згідно з перехідними положеннями, фінансові установи, які на дату набрання чинності законом мали ліцензії, або дозволу на здійснення діяльності з надання фінпослуг, можуть здійснювати таку діяльність відповідно до ліцензій, або дозволам.

Як повідомлялось, Уряд затвердив зміни до законодавства про ринки фінансових послуг, які повинні внести в цей сектор максимальну прозорість, що відповідає стандартам ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:23

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.