Верховна Рада ухвалила антирейдерський закон

Верховна Рада прийняла урядовий закон щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

Як повідомляє УНІАН, за це рішення проголосував 241 народний депутат з 393 зареєстрованих у сесійній залі.

"Основною метою закону є недопущення використання схем і методів протиправного поглинання та захоплення підприємств, що створює реальну загрозу національним і економічним інтересам держави", - йдеться в повідомленні.

З цією метою законом вносяться зміни до низки законодавчих актів.

Зокрема, Кримінальний кодекс доповнюється статтями 205-1, 206-1 і 206-2.

Згідно зі статтею 205-1 підробка документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи чи фізичних осіб-підприємців карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням волі терміном до 2 років.

Стаття 206-1 захоплення будівлі, споруди чи іншого об'єкта підприємства, установи, організації чи інше неправомірне втручання в діяльність підприємства з метою протиправного управління ним карається обмеженням волі на строк до 2 років або позбавленням волі на той самий строк.

Згідно зі статтею 206-2 протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації карається виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі строком до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Як повідомлялось, вчора Верховна Рада відхилила законопроект щодо єдиних принципів нарахування пенсій.

В той же час у вівторок на пленарному засіданні Рада у першому читанні прийняла законопроекти щодо посилення конкуренції між підприємцями, щодо спрощення процедури реєстрації платників податків і порядку ведення бізнесу, а також щодо передачі місцевим органам влади в управління доріг місцевого значення.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 1:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.